Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Zapraszamy do zapoznania się z CTR PARTNER opinie na temat sprzętu telewizji przemysłowej. Tym razem przyjrzymy się bliżej kamerze kopułkowej LC-SZ1000 LC Security, którą jak zapowiada producent, stworzono z myślą o niezawodnej pracy w miejscach, gdzie kamery telewizji przemysłowej muszą pracować przy zmiennym oświetleniu oraz w trudnych warunkach środowiskowych.

Przetestowaliśmy kamerę pod kątem wytrzymałości na uderzenia i przenikanie czynników atmosferycznych. Wyniki otrzymanych testów potwierdziły dane producenta. Kamera kopułkowa LC-SZ1000 może zatem być stosowana w miejscach, w których kamery monitoringu wideo są narażone na akty wandalizmu oraz działanie wody, kurzu i zmiennych temperatur. Naszą szczególną uwagę zwrócił zastosowany w kamerze przetwornik obrazu Sony 1,3 Megapixel. Pozwala on kamerze na wygenerowanie wyjątkowo czystego i pełnego detali obrazu w rozdzielczości poziomej 1000 linii TV, który jakościowo można przyrównać do obrazu generowanego przez kamery IP megapikselowe HD 720p.

Inne według nas zalety kamery kopułkowej LC-SZ1000 to: funkcja Dzień/Noc z reflektorem podczerwieni IR LED zapewniającym zadawalającą widoczność w całkowitej ciemności w promieniu do 30 m,  automatyczny balans bieli LC-AWB, automatyczne wzmocnienie sygnału LC-AGC oraz system redukcji szumów trójwymiarowych LC-3DNR.