Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamerowa żyła złota

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamerowa żyła złota


Kamerowa żyła złota Niedawno założona w warszawie firma iProVel wydaje się mieć ogromny potencjał dzięki swojemu nastawieniu na technologiczny rozwój przez co może wstrząsnąć zasiedziałymi na rynku firmami. 
Profesjonalni oraz głodni sukcesu

iProVel nie funkcjonuje długo. Pomimo swojej młodości, ma już zaszczyt współpracować z  liderem systemu zabezpieczeń CTR Partner jako dystrybutorem swoich produktów. 

Co jest kluczem do sukcesu i zaistnienia w zamkniętej gałęzi monitoringu przemysłowego? Wystarczy przejrzeć stronę internetową młodej firmy, iprovel.pl

Naszym oczom ukazuje się profesjonalnie wykonaną i przejrzystą witrynę. Po chwili zostajemy zasypani informacjami o innowacyjnych technologiach użytych w kamerach firmy iProVel. Firma opisuje się jako twórca najlepszych rozwiązań dla monitoringu przemysłowego. Jednak, na stronie wszystkich producentów kamer widnieje podobna kwestia. Co odróżnia iProVel?

Technologia doprowadzi ich na szczyt?

iProVel nie oszczędza słów oraz miejsca na opis swoich zalet. Wymienili oni tak dużo funkcji, technologii oraz rozwiązań, że wystarczy na długą wieczorową lekturę. Aktualnie firma opisuje dwadzieścia sześć funkcji, trybów i technologii. Wszystkie z nich wpływają pozytywnie na jakość produktu oraz jego wszechstronność. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów. 

Widać, że firma celuje w uniwersalność swoich produktów oraz łatwość w obsłudze. Większość wspomnianych zastosowań można znaleźć u innych producentów, jednak ciężko o kamerę łączącą wszystkie te technologie. Ponadto, wszystkie funkcje są przystępnie opisane na stronie iProVel tak, by były zrozumiałe nawet dla laika w tej dziedzinie. Można śmiało założyć, że celem tej firmy jest połączenie wszystkich dostępnych technologii. iProVel poprzez stosunkowo dużą ilość funkcji stara się pozyskać klientów.

Strzał w dziesiątkę?

Firma pomimo krótkiej narazie żywotności jest godna konkurowania z bardziej znanymi proudcentami oraz posiada posiada predyspozycje, by zaistnieć na rynku związanym z monitoringiem, oraz nawiązać rywalizację z większymi firmami. Co prawda, czas zweryfikuje czy iProVel okaże się kolejną renomowaną firmą. iProvel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta, a co do jakości ich usług można być pewnym biorąc pod uwagę, że produkty iProVel dystrybuje CTR Partner.

Ich produkty można znaleźć również w sklepie nvr.pl