Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC Security · LC-ULT-8MM-UNI

Kategoria:  Sklep  »   Akcesoria sieciowe  »  安iat這wody  »  安iat這wody w堯kno wielomodowe

LC-ULT-8MM-UNILC Security

3.8 zł
cena netto

4.67 zł z Vat

 

Koszty dostawy już od 18.45 zł z Vat
Wszystkie sposoby dostawy

 


Zapytaj o produkt     Poleć znajomemu

Opis produktu

LC-ULT-8MM-UNI - 安iat這wody w堯kno wielomodowe

Specyfikacja techniczna

ProducentLC Security
Odporno嗆 na zgniatanie1000N / 100mm
D逝go嗆 [m]1
Temperatura instalacji [蚓]-20 ~ 70
Temperatura pracy [蚓]-40 - 60
T逝mienie w堯kna1,5 dB/km dla 1310 nm; 3,5 dB/km dla 850 nm
Rodzaje w堯kienWielomodowe, OM2 50/125 microm
Waga [kg]40/1000m
字ednica [mm]6
Liczba w堯kien8



Pozostałe produkty z tej kategorii, może Cię zainteresują...