Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera kopułkowa megapikselowa

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera kopułkowa megapikselowa


Kamera kopułkowa megapikselowa
Prezentujemy kamerę kopułkową megapikselową LC-555 LC Security, którą na tle innych profesjonalnych kamer IP do monitoringu wideo wyróżnia niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny oraz możliwość wygenerowania nieskazitelnego obrazu w jakości Full HD 1080p. Kamera megapikselowa w wersji LC-555 IP została z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, dzięki czemu jest w stanie sprostać zarówno wymaganiom stawianym przez wewnętrzne, jak i zewnętrzne systemy monitoringu IP.

Niezawodną pracę niezależnie od środowiska montażu kamery IP, zapewnia hermetycznie szczelna obudowa IP66, która chroni wnętrze kamery przed negatywnym wpływem warunków pogodowych (deszcz, śnieg, woda, kurz, zmienne temperatury) oraz pozwala na jej instalację w miejscach, gdzie kamery monitoringu wideo są narażone na uszkodzenia mechaniczne, np. akty wandalizmu. Oczywiście jak przystało na klasowy produkt, kamera IP megapikselowa LC-555 jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość monitoringu przez całą dobę. Zastosowana funkcja Dzień/Noc i reflektor podczerwieni IR LED sprawiają, że niezależnie od tego w jakim oświetleniu prowadzona jest obserwacja, kamera zawsze generuje wyraźny i pełen detali obraz.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zastosowany w kamerze przetwornik CMOS 5Mpix z układem DSP, który pozwala na otrzymanie bardzo szczegółowego obrazu w jakości Full HD w kompresji H.264 przy 25 klatach na sekundę - dynamiczny obraz o naturalnie żywych kolorach, umożliwiający precyzyjną identyfikację twarzy, przedmiotów, czy informacji alfanumerycznych. Dodatkowe atuty proponowanej kamery do monitoringu megapikselowego: zgodność ONVIF, profesjonalny obiektyw megapikselowy 2,8 ~ 12 mm, funkcja podwójnego strumieniowania, obsługa urządzeń mobilnych, detekcja ruchu i maski prywatności.