Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery do samochodu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do samochodu


Kamery do samochodu
Kamery do samochodu zyskują coraz większe grono zwolenników. Pozwalają one bowiem na dokładne monitorowanie pojazdów firmowych i przebytej trasy przez pracowników. Doskonale sprawdzają się także w zastosowaniach osobistych. Dzięki odpowiedniej jakości rejestrowanych materiałów wideo są także niezbitym dowodem dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia z datą, godziną oraz dźwiękiem).

Dostępne w handlu kamery samochodowe przeważnie są zintegrowane z rejestratorem cyfrowym z wyświetlaczem LCD, na którym w każdej chwili możemy uzyskać podgląd obrazu w trybie na żywo.

Jednym z lepszych urządzeń tego typu, dostępnym jednocześnie w wyjątkowo przystępnej cenie, jest kamera samochodowa LC-TCC-1280 z rejestratorem i wyświetlaczem LCD. Prezentowane rozwiązanie składa się z dwóch kamer, z czego każda oferuje kąt widzenia na poziomie ~53°.  Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, kamery samochodowe urządzenia mobilnego LC-TCC-1280 pozwalają na otrzymanie dobrej jakości materiałów wideo w rozdzielczości 1280x480 pikseli. Prędkość zapisu obrazu wynosi 30 klatek na sekundę, co zapewnia odpowiednią płynność materiałów wideo. Ze względu na swoje właściwości użytkowe kamera samochodowa LC-TCC-1280 jest niezastąpiona w monitoringu wnętrz pojazdów, nagrywaniu zdarzeń drogowych przez przednią i jednocześnie tylną szybę, a także monitoringu punktów sprzedaży oraz w wielu innych zastosowaniach.

Warto także wspomnieć o innych właściwościach użytkowych proponowanego rozwiązania, takich jak: uchwyt z przyssawką umożliwiający jego montaż na płaskich powierzchniach (np. szybach, polerowanych lub emaliowanych powierzchniach metalowych), zasilacz z wtyczką do zapalniczki samochodowej, możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 2560 x 1920 (format JPG), pliki wideo w formacie AVI, lokalny zapis materiałów wideo na kartach pamięci SD/SDHC/MMC (maksymalna pojemność karty 32 GB) oraz łatwy eksport danych audio/wideo za pomocą interfejsu USB.