Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Niedawno założona w warszawie firma iProVel wydaje się mieć ogromny potencjał dzięki swojemu nastawieniu na technologiczny rozwój przez co może wstrząsnąć zasiedziałymi na rynku firmami. 
Jakie narzędzia są potrzebne, kiedy szybko i sprawnie chcemy wykonać montaż kamer przemysłowych? Przedstawiamy najbardziej niezbędne wyposażenie, bez którego nie można myśleć o szybkim i sprawnym wykonaniu zlecenia.
Czym powinna charakteryzować się efektywna kamera sportowa? Co powinna zawierać aby ze szczegółami uchwycić nasze wyczyny sportowe? Przede wszystkim efektywna kamera do sportów ekstremalnych powinna dostarczać nagrania wideo w jakości Full HD. Tylko kamery sportowe Full HD są w stanie dokładnie zarejestrować interesujące nas sceny. Ponadto, efektywna kamera do sportów powinna posiadać szerokokątny obiektyw - im szerszy kąt widzenia tym lepiej.
Zapraszamy do zapoznania się z CTR PARTNER opinie na temat sprzętu telewizji przemysłowej. Tym razem przyjrzymy się bliżej kamerze kopułkowej LC-SZ1000 LC Security, którą jak zapowiada producent, stworzono z myślą o niezawodnej pracy w miejscach, gdzie kamery telewizji przemysłowej muszą pracować przy zmiennym oświetleniu oraz w trudnych warunkach środowiskowych.
Z przyjemnością przedstawiamy kamerę do samochodu LC-600C, która mimo atrakcyjnej ceny jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników. Prezentowana kamera samochodowa została wyposażona w lokalny rejestrator i wyświetlacz LCD, dzięki czemu jest w pełni funkcjonalnym wideorejestratorem samochodowym. Jej podstawowym atutem jest możliwość dostarczenia szczegółowych nagrań wideo w jakości Full HD (1920 x 1080p), przy pomocy których bez problemu możemy wyjaśniać wszelkiego rodzaju sytuacje sporne. Z kolei zastosowany w kamerze obiektyw szerokokątny zapewnia doskonałą widoczność całej jezdni.
AI-BALL to miniaturowa kamera IP z komunikacją bezprzewodową za pomocą sieci komputerowej WiFi, która charakteryzuje się maksymalną mobilnością oraz wszechstronnym zastosowaniem. Kamera IP bezprzewodowa AI-BALL sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczny jest podgląd i rejestracja obrazów z dźwiękiem na komputerach oraz różnego typu platformach mobilnych. Dlatego też mini kamera IP AI-BALL może być stosowana jako bezprzewodowa elektroniczna niania, dyskretna kamera nadzoru wideo domu lub biura czy kamera samochodowa (w komplecie statyw z modułem USB i ładowarka samochodowa).
Prezentujemy kamerę kopułkową megapikselową LC-555 LC Security, którą na tle innych profesjonalnych kamer IP do monitoringu wideo wyróżnia niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny oraz możliwość wygenerowania nieskazitelnego obrazu w jakości Full HD 1080p. Kamera megapikselowa w wersji LC-555 IP została z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, dzięki czemu jest w stanie sprostać zarówno wymaganiom stawianym przez wewnętrzne, jak i zewnętrzne systemy monitoringu IP .
Rejestratory hybrydowe SDVR to urządzenia, które pozwalają na budowę zarówno analogowych, jak i cyfrowych systemów telewizji przemysłowej. Dzięki urządzeniom zarządzającym materiałem wizyjnym tego typu, możemy w jednej instalacji nadzoru wideo zastosować zarówno kamery analogowe, jak i kamery sieciowe różnych producentów, dostarczające obraz w jakości HD.
Kamery do samochodu zyskują coraz większe grono zwolenników. Pozwalają one bowiem na dokładne monitorowanie pojazdów firmowych i przebytej trasy przez pracowników. Doskonale sprawdzają się także w zastosowaniach osobistych. Dzięki odpowiedniej jakości rejestrowanych materiałów wideo są także niezbitym dowodem dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia z datą, godziną oraz dźwiękiem).
Gdy wybieramy urządzenie do nadzoru wizyjnego domu, warto zwrócić uwagę by parametry kamery były dobrze dostosowane do tej funkcji, co oznacza przede wszystkim ustalenie na jakiej odległości i jaką szeroką scenę ma obserwować oraz jaki jest kąt widzenia wybranej przez nas kamery. Od czego zależy kąt widzenia kamery?
LC-1300 PREMIUM to profesjonalna kamera zintegrowana firmy LC Security, wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem, możliwością pracy w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych oraz dobrą jakością generowanych obrazów. Jako, że jest to produkt PREMIUM w pakiecie z kamerą otrzymujemy rozszerzony okres gwarancyjny do 3 lat, bezpłatną pomoc techniczną oraz szkolenie z obsługi, produkt zastępczy w okresie serwisowania, bezpłatną dostawę 24h oraz certyfikat CE.
VS-4012U-RP Pro QNAP to zaawansowany technologicznie rejestrator NVR w obudowie 1U typu RACK, który zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w średniej wielkości instalacjach nadzoru wideo. Zwiększoną elastyczność zapewnia możliwość współpracy z kamerami IP różnych producentów. Rejestrator sieciowy VS-4012U-RP Pro QNAP pozwala na stworzenie systemu nadzoru wideo, zapewniającego jednoczesny zapis i podgląd obrazu dla maksymalnie 12 kamer sieciowych.
LC 15-CD53-S23 to wysokiej klasy kamery obrotowe wewnętrzne, bazujące na module SAMSUNG SDM-231P i profesjonalnym przetworniku obrazu 1/4" Interline Transfer CCD. Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom, kamery obrotowe z serii LC 15-CD53-S23 rewelacyjnie łączą jakość generowanego obrazu, funkcjonalność i atrakcyjną cenę.
LC-1821 PREMIUM to profesjonalna kamera CCTV przystosowana do pracy w zewnętrznych warunkach środowiskowych oraz w miejscach, w których zachodzi konieczność prowadzenia nadzoru wideo w wymiarze całodobowym. Kamera telewizji przemysłowej w wersji LC-1821 PREMIUM została wyposażona w hermetycznie szczelną obudowę, która efektywnie chroni wnętrze kamery przed wodą i kurzem.
Prezentujemy funkcjonalne kamery stałokopułkowe IP Vivotek z serii FD8134, które ze względu na swoje właściwości techniczne są powszechnie stosowane w sieciowych systemach telewizji przemysłowej. Kamery Vivotek w wersji FD8134 bardzo dobrze sprawdzają się w aplikacjach CCTV IP, w których konieczne jest identyfikowanie obserwowanych osób i przedmiotów.
Zadaniem działalności naszej firmy jest zabezpieczenie Państwa mienia, dlatego też oferujemy najlepszy montaż kamer Warszawa . Nasze usługi montaż wykonujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Dojazd do Klienta na terenie Warszawy i okolic jest darmowy, podobnie jak analiza, wycena oraz dobór urządzeń, które pozwolą na stworzenie efektywnego w działaniu systemu nadzoru wideo dla konkretnego obiektu.
GP-90 firmy Roger to wysokiej klasy czytnik zewnętrzny dla kart zbliżeniowych standardu EM 125 kHz, który cechuje się dalekim zasięgiem odczytu wynoszącym nawet 90 cm. Maksymalny zasięg odczytu można osiągnąć stosując karty zbliżeniowe standardu EMC-3.
Czytnik kart zbliżeniowych w wersji PRT66MF-G firmy Roger to produkt o podwyższonej funkcjonalności, który został przystosowany zarówno do pracy w trybie terminalowym, jak i autonomicznym. Oznacza to, że może samodzielnie kontrolować dostęp do określonego pomieszczenia, bez konieczności współpracy z kontrolerem dostępu.
PZ7122 VIVOTEK to funkcjonalne narzędzie dozorowe, które stworzono z myślą o budowie skutecznych w działaniu sieciowych systemów telewizji przemysłowej dla biur, banków oraz punktów handlu detalicznego. Model PZ 7122 VIVOTEK jest kamerą bezprzewodową IP realizującą funkcję PTZ, co sprawia że rewelacyjnie sprawdza się w miejscach, w których trzeba śledzić monitorowane osoby i obiekty.
Profesjonalna kamera megapikselowa IP7161 VIVOTEK z funkcją Dzień/Noc (wbudowany reflektor podczerwieni), dwukierunkowa komunikacją audio oraz zmienno-ogniskowym obiektywem z automatyczną przysłoną 4,5-10mm, to rozwiązanie pozwalające na budowę skutecznych w działaniu systemów nadzoru wideo IP, nawet gdy pracują one w wymiarze całodobowym.
GV800 GeoVision to rodzina zaawansowanych technologicznie kart DVR, przy pomocy których możemy rejestrować obrazy i dźwięki w małej, średniej i dużej wielkości instalacjach monitoringu CCTV. Karty komputerowe DVR GV 800 składa się z kilku wersji, które równią się między sobą liczbą obsługiwanych kamer CCTV (4, 8, 12, 16 kanałów wideo).
Rejestratory DVR KPD-678 SATA to nowoczesne urządzenia o zaawansowanej technicznie konstrukcji, które dzięki swoim wysokim parametrom zapisu stanowią doskonałą propozycję na budowę dużego systemu monitoringu wizyjnego. Model KPD-678 SATA jest następcą rejestratora cyfrowego KPD616 i podobnie jak on daje możliwość równoczesnego zapisu obrazu z 16 kamer przemysłowych.
Profesjonalne megapiksleowe kamery IP z serii GV-BX320D marki Geovision to urządzenia zaprojektowane specjalnie z  myślą o budowie instalacji CCTV IP, w których konieczna jest identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów. Najważniejszą cechą użytkową kamery megapiksleowej z serii GV-BX320D jest możliwość wygenerowania obrazu w rozdzielczości 3Mpix, który dzięki bardzo dużej ilości detali pozwala na prowadzenie niezwykle efektywnej wideoweryfikacji zdarzeń alarmowych i osób.
GV-Mini Pendent Mount (81-D7H03-WMP) to krótki uchwyt ścienny przeznaczony do współpracy ze wszystkimi kamerami szybkoobrotowymi firmy Geovision.
GV-Corner Thin Box Mount (81-D7H05-CTB) to wysokiej jakości adapter narożny ze skrzynką do uchwytów ściennych.
Zaawansowana technicznie kopułkowa kamera CCTV z serii LC-416D1 firmy LC Security jest rewelacyjną propozycją na budowę systemów telewizji przemysłowej, w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Skuteczną ochronę przed uderzeniem ciężkim przedmiotem, zalaniem wodą i zapyleniem gwarantuje estetycznie i solidnie wykonana, obudowa wandaloodporna.
Firma GeoVision Inc. to ogólnoświatowy lider w produkcji profesjonalnych rozwiązań na potrzeby współczesnych systemów monitoringu wizyjnego. Fundamentem oferty marki Geovision są karty DVR oraz oprogramowanie do zarządzania systemami nadzoru wizyjnego.
AXIS M1011-W jest bezprzewodową kamerą IP pozwalającą na stworzenie elastycznego systemu wizyjnego CCTV IP, który dodatkowo cechuje się wysoką jakością obrazu oraz możliwością korzystania z nowoczesnych technik kompresji sygnałów wizyjnych. Kamery AXIS M1011-W pozwalają na nawiązywanie łączności bezprzewodowej zgodnie ze standardem IEEE 802.11b/g, co w połączeniu z zaimplementowaną kontrolą jakości usług QoS oraz obsługą protokołu internetowego IPv4/IPv6 zapewnie niezwykle efektywną i wydajną pracę we wszystkich współczesnych oraz w przyszłych sieciach komputerowych IP.
LC-806A to nowoczesna i wielofunkcyjna kamera dzień/noc posiadająca bardzo szeroki zakres dynamiki WDR. LC-806A posiada najnowszy procesor przetwarzania obrazu wykonany w technologii DSP.
Systemy telewizji dozorowej to aplikacje mające na celu zabezpieczenie danego obiektu oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób w nim przebywających. Współczesne systemy telewizji dozorowej praktycznie całkowicie różnią się od swoich poprzedników, które powstawały już ponad 30 lat temu.
Ostatnio na rynku pojawił się nowy zestaw bezprzewodowy LC-620T. Zestaw nadawczo-odbiorczy LC-620T ma 12 kanałów audio/video, co pozwala na podłączenie dwunastu kamer bezprzewodowych, każdą z kanałem audio.
GV-650/12 PCI-E Geovision to wielokanałowe karty do monitoringu wizyjnego, których konstrukcja jest zgodna z obowiązującymi standardami systemów nadzoru wizyjnego. Karty GV-650/12 PCI-E do cyfrowej rejestracji obrazów i dźwięków w systemach telewizji przemysłowej posiadają 12 kanałów wideo, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w rozbudowanych systemach CCTV.
Systemy alarmowe budowane na bazie central firmy SATEL to instalacje bezpieczeństwa, które wyróżniają się podwyższoną funkcjonalnością, bezawaryjną pracą oraz skutecznym wykrywaniem intruzów. Najbardziej znane produkty firmy SATEL to centrale alarmowe z serii VERSA i INTEGRA.
Moduł INT-FI SATEL to specjalny konwerter sygnałów, który pozwala na rozszerzenie możliwości central alarmowych z serii INTEGRA. Prezentowane urządzenie odpowiedzialne jest za konwersję magistral komunikacyjnych INTEGRA na transmisję parą światłowodów, która może odbywać się na dwóch parach światłowodów.
Sygnalizator alarmowy SOW-300 BL to produkt znanej i cenionej na całym świecie firmy SATEL. SOW-300 BL jest wewnętrznym sygnalizatorem optycznym generującym sygnał alarmowy w kolorze niebieskim.
CamSat 2,4GHz mini to systemy bezprzewodowe , które zostały optymalnie przystosowane do pracy we współczesnych instalacjach telewizji przemysłowej. Zestaw nadawczo-odbiorczy CamSat 2,4GHz mini to komplet dwóch specjalizowanych urządzeń wysokiej klasy, które oferują bezprzewodowy przesył analogowych sygnałów audio/video z 4 kanałów.
Komputerowy zapis obrazu DVR polega na wyposażeniu komputera PC w kartę DVR i specjalistyczne oprogramowanie, co w efekcie umożliwia zapis obrazu i zarządzanie materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej CCTV. Liderem w produkcji tego typu rozwiązań jest firma GeoVision, która słynie z innowacyjnych rozwiązań i produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Miniaturowe kamery bezprzewodowe 812A zostały zaprojektowane z myślą o prowadzeniu dyskretnego monitoringu. Dzięki bezprzewodowej transmisji sygnału audio i video oraz niewielkim rozmiarom, kamery bezprzewodowe 812A można łatwo zakamuflować, nawet w miejscach do których dostęp jest bardzo utrudniony.
Kamery przemysłowe Panasonic w wersji WV-CW380/G stanowią rewelacyjne rozwiązanie na prowadzenie nadzoru wizyjnego w trudnych warunkach. Kamery w wersji WV-CW380/G posiadają zintegrowaną budowę, dzięki której mogą stabilnie i co ważniejsze efektywnie pracować w zmiennych warunkach pogodowych i oświetleniowych.
Monitoring wizyjny budowany w oparciu o kamery WV-CP284E Panasonic daje ogromne możliwości. Kamery przemysłowe Panasonic z serii WV-CP284E umożliwiają prowadzenie dozoru niemalże przy każdym oświetleniu, gdyż zostały wyposażone w funkcję dzień/noc.
Kamera przemysłowa dzień/noc WV-CP484E Panasonic cechuje się niezwykle wysoką dynamiką przetwornika. W porównaniu z kamerami przemysłowymi wyposażonymi w tradycyjne przetworniki CCD dynamika przetwarzania kamery dzień/noc z serii WV-CP484E jest 80-krotnie większa.
Radiowe systemy alarmowe ABAX podobnie jak inne produkty alarmowe firmy SATEL cechują się doskonałą jakością i najwyższą efektywnością pracy. Bezprzewodowe systemy alarmowe ABAX idealnie nadają się do budowania instalacji alarmowych w już funkcjonujących obiektach.
GV-Compact to profesjonalny rejestrator CCTV firmy GeoVision. Model GV-Compact cechuje się przede wszystkim bardzo wysoką funkcjonalnością.
Hurtownia CCTV . Kamera wandaloodporna LC-688D cechuje się bardzo wysoką odpornością na wstrząsy oraz możliwością pracy w bardzo trudnym środowisku. Zewnętrzna kamera wandaloodporna LC-688D jest także urządzeniem wizyjnym, które zostało odpowiednio przystosowane do pracy w trudnych i zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.
Karty DVR z serii GV1480 COMBO to urządzenia dozorowe, których specjalna konstrukcja pozwala na ich zastosowanie w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej. Karty DVR GV1480 doskonale nadają się do budowy każdej wielkości systemu CCTV.
LTC 1461/11 to kolorowa kamera wandaloodporna z serii FlexiDomeXT firmy Bosch Security Systems. Model LTC 1461/11 cechuje się przede wszystkim bardzo wysoką odpornością na uderzenia oraz doskonałą jakością wytwarzanego obrazu.
GV 800 to karta DVR firmy GeoVision z możliwością zapisu obrazu oraz dźwięku. Karta GV 800 dostępna jest w kilku wersjach. Cennik karta GeoVision z serii GV 800 oraz innych produktów tej marki znajdą Państwo na stronie www.geovision.com.pl.
Karta DVR z serii GV 600 została wyprodukowana specjalnie z myślą o zapisie sygnałów wizyjnych z kamer przemysłowych. Główną cechą użytkową karty GV 600 jest zapis obrazu w wysokiej rozdzielczości, z wykorzystaniem jednej z kilku dostępnych technik kompresji obrazu: MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP.
KPD 616 to cyfrowy rejestrator CCTV zaprojektowany z myślą o pracy w systemach monitoringu, gdzie istnieje konieczność zapisu zarówno obrazu jak i dźwięku. Rejestrator KPD 616 został wyposażony w 16 wejść wideo oraz 4 wejścia audio.
Profesjonalny rejestrator XQ1600 o pracy w trybie Triplex to rewelacyjna propozycja na budowę średniej wielkości aplikacji telewizji dozorowej. Rejestrator DVR XQ1600 to przede wszystkim rewelacyjne połączenie jakości i ceny.
Rejestrator CCTV z serii DG 1648 to wysokiej jakości urządzenie dozorowe oferujące cyfrowy zapis obrazu i dźwięku. Model DG 1648 idealnie sprawdza się w dużych systemach monitoringu wizyjnego, gdzie głównym priorytetem jest możliwość zapisu wizji i fonii oraz długiej archiwizacji danych.
Prezentowany zestaw mobilny monitoring firmy CTR Partner posiada wszelkie cechy pozwalające na skuteczne prowadzenie obserwacji obiektów w terenie lub w różnych obiektach. Zestaw mobilny monitoring idealnie nadaje się do prowadzenia prac detektywistycznych.
BCS-1604GBEL to najwyższej klasy 16-kanałowy rejestrator przemysłowy, pracujący na bazie systemu operacyjnego LINUX, co pozwala na stosowanie modelu BCS-1604GBEL w systemach monitoringu wizyjnego gdzie liczy się przede wszystkich wysoka stabilność prowadzonej rejestracji. Nagrywanie obrazów z wszystkich 16-kanałów wideo odbywa się z częstotliwością odświeżania na poziomie 400 klatek na sekundę.
Rejestrator DVR AVC760 SATA firmy AVTECH to wyjątkowo efektywne narzędzie dozorowe. Konstrukcja cyfrowego rejestratora wizji AVC760 SATA sprawia, że urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w małych i średnich systemach monitoringu CCTV.
Videoserwery GV-Video Server firmy GeoVision to obecnie najlepsze na rynku urządzenia, pozwalające na zastosowanie analogowych kamer przemysłowych w sieciowych systemach CCTV IP. Videoserwery GV-Video Server zostały zaopatrzone w wiele unikatowych funkcji, zapewniających najwyższą jakość obrazu oraz bezpieczeństwo podczas pracy w sieciach komputerowych IP.
Profesjonalne cyfrowe rejestratory wideo DHR-0800A-050A z serii Divar XF firmy Bosch to doskonałe połączenie jakości oraz funkcjonalności.  Cyfrowe rejestratory DHR-0800A-050A umożliwiają zapis wizji z 8 kanałów wideo.
System GV-LPR-2 firmy GeoVision to najlepsza na rynku CCTV identyfikacja tablic rejestracyjnych , wraz z systemem monitoringu wizyjnego CCTV. System GV-LPR-2 firmy GeoVision cechuje się przede wszystkim imponującą skutecznością wynoszącą aż 99%.
CTR PARTNER to ceniona w branży systemów bezpieczeństwa firma zajmująca się dystrybucją urządzeń dozorowych oraz projektowaniem i budową wszelkiego rodzaju systemów bezpieczeństwa. Wśród usług świadczonych przez firmę CTR Partner Warszawa znajduje się między innymi projektowanie i montaż nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego, systemów kontroli dostępu, zaawansowanych systemów alarmowych oraz systemów ochrony przeciwpożarowej.
Współczesne systemy alarmowe bardzo często korzystają z urządzeń sterowanych bezprzewodowo, co sprawia, że bezprzewodowe sterowniki RX-1K SATEL cieszą się bardzo dużą popularnością wśród projektantów instalacji alarmowych.
W przeciągu dwóch najbliższych miesięcy w Jaworznie powstanie zaawansowany monitoring drogowy. Monitoring drogowy miasta Jaworzno będzie przede wszystkim służył policji jako narzędzie pomocnicze w ściganiu piratów drogowych, złodziei samochodów oraz poszukiwanych przestępców.
Systemy CCTV IP możliwościami zdecydowanie przewyższają przestarzałe instalacje analogowe. Bardzo wysoka rozdzielczość obrazów w sieciowych systemach CCTV IP to nie jedyna zaleta tych instalacji dozorowych.
42TRC to nowoczesne monitory CCTV firmy Bosch Security Systems wyposażone w 42 calową matrycę wykonaną w technologii LCD. Monitory CCTV z serii 42TRC zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby nowoczesnych i wymagających systemów telewizji przemysłowej.
Kopułkowe obudowy do kamer przemysłowych z serii LTC9412/00 to najwyższej jakości urządzenia tego typu. Obudowy do kamer LTC9412/00 produkowane są przez lidera branży CCTV firmę Bosch.
Tester CCTV to urządzenie stworzone specjalnie dla profesjonalnych instalatorów systemów CCTV. Tester CCTV jest narzędziem nie tylko zwiększającym komfort pracy ale także zapewniającym bardzo dokładną konfigurację instalowanej kamery CCTV.
Wysokiej klasy kamery przemysłowe LC-504PB doskonale sprawdzają się w całodobowych systemach wizyjnych. Kamery CCTV LC-504PB posiadają świetne parametry techniczne, dzięki którym są bardzo funkcjonalnymi urządzeniami wizyjnymi.
Kamera przemysłowa LC-9027L/C to wysokiej jakości narzędzie dozorowe umieszczone na głowicy szybkoobrotowej. Kamera obrotowa LC-9027L/C została zbudowana z myślą o pracy w środowisku wewnętrznym.
LC-504P to profesjonalna kamera dozorowa charakteryzująca się przede wszystkim nowoczesnymi podzespołami. Kamera przemysłowa LC-504P została skonstruowana w oparciu o nowoczesny przetwornik obrazu CCD 1/3” marki SONY, będącej czołowym producentem przetworników do kamer CCTV .
ADACS LINUX AD-0400 to samodzielnie działająca karta do cyfrowego zapisu obrazu z kamer przemysłowych. Największą zaletą karty jest wbudowany system operacyjny LINUX, co sprawia, że karta ADACS LINUX AD-0400 może działać bez współpracy z komputerem stacjonarnym lub przenośnym.
Hicap to seria zaawansowanych i profesjonalnych kart komputerowych stworzonych na potrzeby cyfrowej rejestracji obrazu i dźwięku. Karty DVR Hicap powszechnie wykorzystywane są w różnego rodzaju systemach telewizji przemysłowej.
Dualne kamery IP z serii FlexiDome IP to na dzień dzisiejszy jedna z najlepszych propozycji na prowadzenie dozorowy w sieciowych systemach CCTV. Jakie parametry techniczne posiadają kamery IP FlexiDome IP firmy Bosch?
Dobra wiadomość, są pieniądze na monitoring w szkołach . Ministerstwo Edukacji na montaż systemów telewizji przemysłowej w zachodniopomorskich szkołach przeznaczyło prawie dwa miliony złotych. Jednak kwota oferowana przez ministerstwo to jedynie połowa o jaką ubiegały się wszystkie szkoły w zachodniopomorskim.
Montaż kamer w przypadku banków jest sprawą priorytetową. Montaż kamer stanowi podstawowy element zabezpieczający tego typu placówki.
Już od blisko trzech lat monitoring wizyjny gości w autobusach MPK miasta Łomża. Monitoring wizyjny pojazdów komunikacji miejskiej nadal jest w fazie budowy, a do ukończenia jego budowy brakuje jeszcze trzydziestu kamer przemysłowych.
Geovision GV2008 to karty DVR (komputerowe rejestratory cyfrowe) stworzone głównie z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach dozorowych. Karty DVR GV2008 posiadają złącze PCI, dzięki czemu mogą być instalowane niemalże w każdym współczesnym komputerze klasy PC.
Kamery termowizyjne to urządzenia elektroniczne opierające się o termografię. Kamery termowizyjne obrazują w paśmie średniej podczerwieni, gdzie długość fali promieniowania wynosi od 0,9 do 14 mikrometrów.
Montaż telewizji przemysłowej to bardzo często pierwszy krok do poprawienia bezpieczeństwa w hotelu, szkole, szpitalu i wielu innych miejskich placówkach i firmach. Jeżeli chodzi o montaż telewizji przemysłowej w szkołach, to zwykle decydują się one na to dopiero, gdy wydarzy się tragedia.
Monitor przemysłowy LC-L1988V to profesjonalne urządzenie CCTV cechujące się fantastyczną jakością obrazu. LC Security czyli producent tego profesjonalnego monitora LC-L1988V dostosował go odpowiednio do wymogów stawianych przez nowoczesne aplikacje monitoringu przemysłowego.
kamera szybkoobrotowa to profesjonalna kamera LC-9018L/C doskonale sprawdzi się przy monitoringu nocnym. Podwyższona światłoczułość kamery LC-9018L/C czyni z niej doskonałą kamerę dzień/noc.
Kamery obrotowe to chyba najbardziej pożądany sprzęt na rynku urządzeń dozorowych. Kamery obrotowe to urządzenia niczym nie ustępujące kamerom statycznym, a wręcz wzbogacone o obrotowe możliwości pozwalające ograniczyć ilość montowanych kamer i dokładniejszy monitoring.
Jakie gotowe zestawy CCTV najlepiej nadają się do budowy domowego lub biurowego systemu telewizji przemysłowe? Obecnie jedną z najciekawszych propozycji tego typu są gotowe zestawy CCTV składające się z cyfrowego rejestratora wideo AVC760/CPD560 oraz 4 kompaktowych kamer CCTV LC-250 firmy LC Security.
LC-9000 to kolejny z produktów znanej w sektorze elektronicznych zabezpieczeń marki LC Security. LC-9000 firmy LC Security to profesjonalna klawiatura dozorowa przystosowana do sterowania kamerami szybkoobrotowymi.
Geovision v8.2 to najnowsza odsłona popularnego systemu dozorowego. W Geovision v8.2 znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań, szczególnie z zakresu monitoringu CCTV IP.
Bezprzewodowa kamera przemysłowa LC-GP-830D to obecnie jedna z najlepszych propozycji bezprzewodowego monitoringu. Największym atutem kamery CCTV LC-GP-830D jest wbudowany akumulator zasilający, dzięki czemu kamera jest w 100% bezprzewodowym urządzeniem wizyjnym.
LC-502J/3H to wysokiej jakości narzędzie dozorowe przystosowane do zadań specjalnych. Model LC-502J/3H to najlepsza propozycja na prowadzenie obserwacji z ukrycia.
LC-608G to profesjonalna kamera CCTV gwarantująca doskonałą jakość obrazu rzędu 480 linii telewizyjnych. Kamera LC-608G pracuje w podwyższonej rozdzielczości co umożliwia precyzyjne rozpoznawanie obiektów znajdujących się w kadrze urządzenia.
LC-688D to seria wandaloodpornych kamer przemysłowych z wbudowanymi diodowymi oświetlaczami podczerwieni. W kamerach z serii LC-688D zastosowano najwyższej jakości diody, co pozwala na osiągnięcie bardzo dużego pola widzenia podczas pracy w całkowitych ciemnościach.
Kamera szybkoobrotowa LC-9018L zaliczana jest do grupy profesjonalnych kamer dozorowych pracujących w bardzo wysokiej rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Model LC-9018L został zbudowany na bazie technologii dzień/noc, dzięki której pozwala na prowadzenie całodobowej obserwacji.
Wbudowany w kamerze LC-302D/4S przetwornik CCD SONY 1/3" pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu podczas pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Przetwornik kamery przemysłowej LC-302D/4S sprawia, że uzyskany obraz jest wyrazisty i cechuje się bardzo dobrą rozdzielczością na poziomie 420 linii telewizyjnych.
LC-688C to nowoczesna kolorowa kamera przemysłowa przystosowana zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Urządzenie posiada wandaloodporną kopułkową obudowę, która skutecznie chroni kamerę LC-688C przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.
Model MTC 2825 to zaawansowana kamera obrotowa wyposażona w bardzo dobry kolorowy przetwornik obrazu wykonany w technologii CCD.
Podsłuchy GSM to niezwykle funkcjonalne urządzenia szpiegowskie, których cechą charakterystyczną jest nieograniczony zasięg działania.
Adacs to doskonałe systemy rejestracji wizji wykorzystywane w najbardziej zaawansowanych systemach telewizji dozorowej. Adacs to australijska firma działająca w branży CCTV już od wielu lat.
Nagminnie i roztropnie montowane billboardy reklamowe szkodzą i zmniejszają skuteczność miejskiego monitoringu. Dlaczego? Bardzo często się zdarza, że billboardy są montowane w taki sposób, że zasłaniają widoczność kamerą przemysłowym.
Podsłuchy to urządzenia, których największy rozwój przypisuje się czasom zimnej wojny. Za jeden z pierwszych w pełni pasywnych podsłuchów uważa się radziecki nadajnik podsłuchowy Great Seal. Podsłuchy pierwotnie wykorzystywane były przez agencje wywiadowcze różnych krajów.
Geovision GV-LPR 2 to profesjonalny system identyfikacji tablic rejestracyjnych zintegrowany z systemem telewizji dozorowej. Geovision GV-LPR 2 to system mogący obsługiwać maksymalnie osiem kamer przemysłowych, z których dwie mogą pracować jako urządzenia identyfikujące tablice rejestracyjne pojazdów.
Kolorowe kamery CCTV C 3338 zaliczane są do grupy kamer zewnętrznych. Urządzenie zostało wyposażone w obiektyw z regulowaną ogniskową 3.5-8mm. Obiektyw umożliwia regulację kąta widzenia kamery. W zależności od ustawienia obiektywu, kamera posiada kąt widzenia od 40 do 87°.
Czym jest Dibos? Dibos to jeden z systemów cyfrowego zapisu i transmisji obrazu w systemach telewizji przemysłowej. System Dibos posiada wiele użytecznych funkcji i pozwala na podgląd oraz sterowanie lokalnymi kamerami przemysłowymi, które są podłączone do systemu. Rejestratory cyfrowe Dibos w zależności od modelu umożliwiają obsługę 6, 12, 18, 24, 30 kamer przemysłowych.
Obiektywy do kamer przemysłowych stanowią bardzo istotny element całego systemu telewizji przemysłowej. Czym są obiektywy do kamer ? Obiektywy to specjalne układy optyczne, służące przede wszystkim do projekcji obrazu pożądanej sceny na powierzchnię światłoczułą przetwornika obrazu.
Jak powinny wyglądać instalacje CCTV domu jednorodzinnego? W jaki sposób prawidłowo dobrać sprzęt potrzebny do wykonania instalacji CCTV? Podczas projektowania i montażu domowego systemu dozorowego, najważniejsze jest aby instalacje CCTV odpowiedzialne za monitorowanie domu jednorodzinnego zapewniały stały podgląd przy jednoczesnej rejestracji obrazu z kamer przemysłowych. Najważniejszymi punktami domu, na jakich powinny być skupione instalacje CCTV to wejścia oraz podjazd. Doskonałym uzupełnieniem takiego systemu jest montaż dodatkowych kamer przemysłowych, które będą monitorować teren wokół budynków gospodarczych oraz domu. Zazwyczaj do wykonania skutecznej instalacji CCTV w domu jednorodzinnym wystarczają 3-4 kamery przemysłowe.
Karta gv250 to produkt znanej firmy Geovision, która jest jednym z liderów w dziedzinie telewizji przemysłowej Geovision . Karta gv250 jest jedną z pierwszych i zarazem podstawowych kart służących do zapisu obrazu z kamer przemysłowych.
Rozwój technologii sprawia, że dotychczasowe systemy CCTV przybierają całkowicie inną postać. Przyszłością wszystkich systemów CCTV są instalacje oparte na sieciach IP.
Karty DVR to bardzo ciekawe rozwiązanie ekonomiczne w stosunku do rejestratorów DVR. Karty DVR posiadają podobne funkcje co rejestratory, jednak ich ceny są zdecydowanie niższe.
Szczecin to miasto, w którym kamery przemysłowe obserwują praktycznie każdy zakątek miasta. Z każdym rokiem Szczecin przeznacza coraz większe nakłady na instalację kamer przemysłowych

Archiwum